• Antalya’nın gözde tatil merkezlerinden Belek’in yemyeşil doğası ve masmavi deniziyle buluşmak istiyorsanız TUI MAGIC LIFE Belek, muhteşem bir tatilin kapılarını sizler için aralıyor.

  TUI MAGIC LIFE konforu, gündüz ve gece eğlenceleri, her yaşa ve zevke hitap eden spor aktiviteleri, Türk ve dünya mutfaklarından sunduğu enfes lezzetleri, çocuk misafirler için özel aktiviteleri, her dakikası eğlence ile dolup taşan çocuk kulübü ve daha pek çok ayrıcalıklı hizmetiyle tesis unutulmaz bir tatil için sizi bekliyor.

  Tatilin her anını dolu dolu geçirip, unutulmaz anılar biriktirmenizi hedefleyen TUI MAGIC LIFE Belek, her dakikasını keşfetmekten heyecan duyacağınız bir maceraya dönüştürecek.

  Sevdiklerinizle büyülü, huzur ve mutluluk dolu anılar biriktireceğiniz bir Antalya tatili, TUI MAGIC LIFE Belek’in ayrıcalıklarla dolu dünyasında sizi bekliyor. 

 • TUI Travel Hotels Türkiye, dünyanın önde gelen turizm kuruluşlarından biri olan TUI’nin otelcilik alanında Türkiye’de faaliyet gösteren bir yan kuruluşudur. 

  Merkez ofisi Antalya’da bulunan bulunan TUI Hotels & Resorts Türkiye, TUI BLUE, TUI MAGIC LIFE  ve Robinson Club gibi %100 TUI’ye ait uluslararası markalarla beraber,  TTH ve TT Hotels Turkey adı altında toplam 21 otel ile faaliyetlerini yürütmektedir. 

  Otuz yılı aşkın turizm deneyimi ve zenginleştirilmiş konseptler ile herkese özel tatil anlayışını benimseyen TUI Hotels & Resorts Türkiye, sürdürülebilir turizm anlayışı, güvenilirliği ve rakiplerinden ayrışan servis ve kalite anlayışı ile Türk misafirperverliğinin önemli bir temsilcisidir. 

  Markalarımız ile igili daha ayrıntılı bilgiyi aşağıda web site adreslerinden alabilirsiniz.

   www.tuigroup.com

  www.tui-blue.com

  www.tuimagiclife.com

  www.robinson.com